Raido ja Kreete
Meie pulm
Pruutpaarist
Meie elu
Reisid
Päevik
Pildialbum
Kommentaarid
Egiptus 2012

Asukoht: Vaata kaardilt

Alguskuupäev: 22. detsember 2012

Lõppkuupäev: 28. detsember 2012

Asukohast: Asukoht oli hea. Olime sellises kohas, kus oli hea shopata ja ka hotell La Pacha olevat Eesti surfarite meelispaik.

Muljed: Raido oli ennegi Egiptuses käinud, täpsemalt Sharm el Sheikhis, kuid minule oli see esimene kord. Seega olin põnevil.

Kui hotelli jõudsime, siis oli paberitega mingisugune jama ja meid saadeti sööma. Pärast pidavat asjad laabunud olema, kuid selgus, et reisifirma oli midagi sassi ajanud ning me ei peatunudki hotellis, kus algselt pidime olema. Kuid teine hotell oli jällegist asukoha pärast parem. Hotellil oli erarand, kuid samas sai peaukselt otse tänavale, kus naisterahval oli omajagu vaadata :)

Kuna Egiptuses oli tol ajal keeruline, siis me ei julgenud püramiide vaatama minna. Raido on neid näinud, seega ta vist eriti huvitatud poleks pikast sõidust olnud, kuid mina oleksin heameelega maailmaimed üle vaadanud. Küll aga käisime me mõnusal laevareisil. Seal saime snorgeldada, mis oli suurepärane. Veealune maailm on ikka väga kaunis. Veel külastasime paradiisiranda, püüdsime kala (mida me ei saanud) ja nägime eemalt ka kilpkonna. Näha taolist olendit väljaspool loomaaeda on ikka absoluutselt teine asi. Siis meile tantsiti ja sain ka ise tantsida :) Reis lõpetati mõnusa söömaajaga ja olimegi hotellis tagasi.

Ainuke asi, millega meil ei veadnud oli ilm. Pidevalt oli tuul ja jahe. Vahepeal oli mõnus soe, kui päike pilve tagant välja sai, kuid seda oli üsna vähe. Sattusime ääretult kehvale ajale. Seega tagasi tulime tavaliste luikedena, kuid siiski oli reis mõnus. Saime lihtsalt puhata ja iga päev erinevaid sööke proovida. Magasime oma une täis, jalutasime tänaval ja nautisime niisama omavahel olemist ning vaba aega.

Vaata kõiki selle reisiga seotud pilte (9)


Bulgaaria 2014

Alguskuupäev: 20. mai 2014

Lõppkuupäev: 27. mai 2014

Asukohast: Asukoht oli super! Golden Sands, Varna ligidal.

Muljed: Reisile minnes ei olnud üldse sellist tunnet, et läheks nüüd soojale maale puhkama, sest ka Eestis olid ilmad väga ilusad ja soojad. Kohale jõudsime üsna hilja õhtu, kuid siiski saime natukene ringi vaadata.

Puhkus oli väga mõnus! Ilmad olid suurepärased - soojad ja päikeselised. Ainult ühel päeval sadas vihma, kuid sellest polnud hullu, sest tol päeval läksime just Varnasse poodidesse.

Ma olen pea igal reisil käinud laevaga sõitmas ja seda sai tehtud ka sel korral. See oli väga mõnus, sest see kord tehti erand ja laeval oli ainult meie seltskond. Me päevitasime, püüdsime kala (seekord saime kala ka - jehhuu!) ja saime hästi süüa. Lõpuks hüppasime laeva ülemiselt rõdult ka vette. Ülimõnus väljasõit oli :)

Õhtud oli mõnusad. Jalutasime ringi, istusime mere ääres ja sai isegi ka kaarte mängitud. Muidugi ei puudunud maitsev õhtusöök. Ühel sumedal õhtul käisime ka oma seltskonnaga pildistamas. Leidsime vahva putka tänaval, kus sai riietada end vastavalt stiilile ja pildid tulid imepärased.

Kokkuvõtteks oli väga tore reis koos sõpradega. Muidugi veetsime vahel Raidoga aega ka omavahel :) Ilmadega sel korral vedas väga ja hea oli enne eksamisessi peale puhkust anda!

Reisikaaslased: Reisikaaslasteks olid Lauri Liiv, Diana Mogiš, Anna-Maria Pärt ja Sergei Bronski. Lisaks nägime veel nii mõningaid tuttavaid Viljandist :)

Vaata kõiki selle reisiga seotud pilte (11)Kui soovid alati saada e-maili, kui seda kodulehte muudetakse, siis palun sisesta siia oma e-mail!