Raido ja Kreete
Meie pulm
Pruutpaarist
Meie lugu
Pruut
Peigmees
Meie elu
Päevik
Pildialbum
Kommentaarid
Kreete

Sünnipäev: 20. detsember 1993

Ma töötan siin: Tartu Ülikool

Mu töökoht on: Tudeng

Pruut läbi peigmehe silmade: Kreete leidsin tänu oma parimale sõbrale Laurile, kes oli sel ajal suhtes Suure-Jaanist ühe tüdrukuga, kes oli omakorda parim sõbranna Kreetega. Temas on kõik olemas, mis teeb ühe mehe õnnelikuks. On väga asjalik kodupidamistöödes, teeb ülihead käharpea kooki ja üleüldse on siiras ja ilus inimene. Me võime vahel lihtsalt üksteisele otsa vaadata ja juba me mõistame, mida kumbki mõtleb või arvab. Kreete õpib Tartu ülikoolis õigusteadust ja on seega nädal aega kodust ära, kuid see suurendab veel rohkem armastust oma musu järele.

Hobid: Mulle väga meeldib muusika. Sellepärast olen õppinud klaverit, kitarri ja mänginud isegi puhkpilli orkestris tuubat. Kuid hilisem tegevus on seotud bändidega. Alustasin Swingersi noortebändis kitarristina. Siis lõime bändi Pure, kus olin laulja ja uues koosseisus Saphran jätkan sama ametit.

Ma olen pärit: Viljandimaalt. Täpsemalt Suure-Jaani kandist Kõidamalt.

Minu lapsepõlv: Minu lapsepõlv möödus Kõidamal. Kõik mu sõbrad olid seal. Eelistasin poiste seltskonda, sest mulle meeldis mängida politseid ja pätti ning muid taolisi mänge. Kuid ei puudunud mu elust ka sõbrannad ja Barbied.

Haridus: Keskhariduse sain Suure-Jaani Gümnaasiumist ning nüüd olen Tartu Ülikooli tudeng õigusteaduskonnas.Tüdrukute õhtu

Minu põnevus viimase vallalise õhtu ees algas juba päev enne pidu, 19. juunil. Külastasin oma vanemate kodu, sest oli vaja eksamiks seaduseid printida ja eksam oli juba järgmisel päeval, 20. juunil. Usinasti printides saabus mulle sõnum võõralt numbrilt: „Ma tean, mida sa homme teed! Kui tahad ka teada, mine kohvik Arturi juurde ja otsi roosat lippu... salajane austaja!”.

Sõitsime tulevase abikaasaga sinna ja asusin otsima. Leidsin vahva kirjakese täpselt leti juurest - juba kaugelt lehvis vastu roosa lipukene minu nimega. Kirjas seisis: „Ära heida veel sa meelt, järgmine vihje sind ootab ees. Üks vahva bussipeatus Sürgavere tee. Nagu ikka, otsi lippu.” Järgmine kirjake oli peidetud bussijaama sildi taha ja seal seisis: „Elu pole sul kergete killast, ühe puu otsast, leiad sa vihje kindlalt. Üdresemäel on see, seal, kus näitab Sürgaverre.” Sõitsime edasi ja siis algas tõeline otsimine, sest seal oli päris palju puid. Lõpuks leidsin ka selle kirj, mis oli nii vahvalt pandud väikesesse topsikusse ja riputatud puu otsa. Sain järgmised juhised: „Lõpuks, kui oled näinud piisavalt vaeva, sa oma kiri maa alt välja kaeva.” Veel oli mainitud, et see asub meie kodu juures. Leidsime ka selle koha üles ja ma pidingi seda tõsiselt kaevama. Sai kodust toodud labidas ja kaevates leidsin tõelise aarde – suure karbi vahva sisuga. Karbis oli suur roosa šampanja, komme ja viimane kiri: „Kui tunned kiirenevat vereringet ja eksamgi valmistab sul pinget. Ole valmis kõigeks heaks ja homseks päevaks end valmis sea! Armas Kreete! Puhka, naudi, lõõgastu. Soorita eksam edukalt. Las ülejäänud päeva eest hoolitseme meie. Sinu tüdrukud.”

Järgmisel päeval närveerisingi eksamipingis, aeg venis tohutult, kuid kui eksam sai sooritatud hindele B, siis helistasin sõbrannadele ja nad palusid tulla mul maja ette. Aimasin oodata punast bussi, sest hommikul jäi sõbranna foori taga seistes vahele, ise end roolis edutult peites, kuid punasest bussist polnud haisugi.. Kuulsin kõuemürinat ja minu vaatevälja ilmusid vihased tsiklid koos minu suurepäraste sõbrannadega. Mul vajus suu maani lahti, sest see oli nii ootamatu. Tsiklid olid muidugi ära kaunistatud roosade lipsukestega ja samamoodi kiivrid – kujutate ette karvaseid mehi roosade lintidega? :D Mul paluti istuda ühe tsikli selga ja see oli omamoodi koomiline, sest mul sattus selga suhteliselt ümber must kleit, mida võib nimetada ka minikleidiks. Aga Põletajad MC mehed oli džentelmenid ja aitasid mu kenasti rattale. Sõit võis alata läbi Tartu linna. Kohale jõudsime seiklusparki ja see pani mind värisema, sest ma kardan kõrgust. Enne sai veel meie punase bussi taga riideid vahetatud, mis oli ka omaette vaimukas tsirkus, ja siis suundusime rajale. Muidugi olin mina see, kes pidi raja läbi tegema. Valiti mulle kolmas rada. Algus ei olnudki hirmutav ja ma juba lootsin, et nii lihtsalt pääsen, kuid kuna selle raja lõpus laskumist polnud, siis pidin ronima kõrgemale. Ütlen ausalt, et see oli füüsiliselt päris raske ja hirm rõhus ka veel peale. Oli moment, kus ma mõtlesin tõesti, et ma hakkan nutma, kuid sõbrannad toetasid mind ja ütlesid, et abielu on veel raskem. Nende toel sain ma ikka lõppu välja ja laskumise lõpus anti mulle kaela silt „Vapper pruut”. Mul oli ääretult hea meel, et ületasin ennast ning lõppkokkuvõtteks saime sõidu kõigest põsemuside eest. Sõit võis jätkuda.

Jõudes linnast välja, tegime peatuse, kus kirjutasin üles oma eksid (see polnud üldse kerge, sest ma olen korralik tüdruk olnud:D) ja pidin need endast kaugele-kaugele saatma. Alguses see ei õnnestunud üldse, sest autod sõitsid just seal pool teed, kus mind ei olnud :D. Kuid sain ühe nime anda kaasa vahva bussijuhiga ja teise lõbusa vanamehega, kes rattaga mööda vuras. Teepeal oli väike tehniline peatus ja seal õnnestus mul maha võtta üks auto, saata nimi Elvasse ja suutsin ärida ka muffineid maha, mida mu usinad tüdrukud olid küpsetanud ja kaunilt ära pakendanud.

Järgmiseks jõudsime Tõrvasse. Seal pidin otsima suure kivi ja kirjutama oma mured sinna peale ning viskama järve. Avastasin, et muresid peaaegu polegi ja nii said muredest soovid. Kivi lendas uhke pauguga Tõrva järve. Seal samas õnnestus mul veel nimesid teele saata. Üks tore vanapaar, kes tegi kepikõndi, lubas nimekese uputada jõkke ning poiss, kes tuli meie bussi uudistama, viis viimase nime Vändrasse koos maitsva muffiniga. Viimaks suundusime ühe kohviku ette, kus sain ülesandeks laulda. Õnneks olid tüdrukud toeks ja nii saigi esitatud lugu „Kauges külas”, mis sai ühtlasi ka meie reisi hümniks. Sõit jätkus.

Jõudsime loodusesse, Allikukivi koobastesse, kus oli täpselt sobilik viia läbi üks vinge loits, sest tüdrukud tahtsid kindlustada, et meil ikka peenikest peret ka tuleks. Nad olid ise kirjutanud väga ägedad ja humoorikad sõnad. Naised koondusid mu ümber ringi ja loitsimine võis alata. Ma pidin tegema ka vastavaid liigutusi, et tited kindlalt teaksid kuhu tulla. Kõige lõpus pidi tulema vinge pauk, mis pidi mind katma värviliste paberitega, kuid see pauk ei tahtnud kohe üldse tulla. Et saada üle kohmetusest, siis hakkasime kõik kildu viskama. Oi, mis tekst sealt tuli - „see vajab õiget tehnikat”, „ega ta nüüd siis igaühe käes ka nii lihtsalt tule” jms – see oli nii nilbe ja kõhulihased said kõva naerutrenni :D.

Meie reis lõppes Pärnus. Ühe mu sõbranna õde oli erastanud meile korteri mere ääres – oiii, kuidas ma armastan merd ja mu kullakesed olid selle välja uurinud. Tuba oli kaunistatud niii vingelt ja roosad pisikesed šampanjapudelid ootasid meid. Lõime end korralikult üles ja läksime linnapeale tuuritama. Sain sealt mitmeid ülesandeid – pidin musitama 20 meest, leidma varumehi (kui Raido 18.juuli alt ära hüppab), iga trepiastme peal ütlema, miks ma Raidot armastan, leidma R-tähega mehe, ärima muffineid ja muud vinget kraami, tegema turvamehega pilti. Peaaegu hommikul jõudsime ka lõpuks peole tantsima. Meil oli linnapeal nii naljakas ja vahva, et pidu ei tulnud meeldegi. Koju jõudsime varahommikul ja uneaega jäi üsna väheks. Hommikul pidin muidugi tegema hommikuvõimlemist, et pruut ikka pulmapäeval vormis oleks. See oli paras piin, sest see seiklusrada oli jätnud mu lihastele üsna valusa jälje, aga seda naljakam asi oli :D. Tüdrukud viisid mu veel randa päevitama, pärast käisime läbi Steffanist, et koduteel nälga ei tunneks. Tehti veel viimane peatus ja mulle anti ülesandeks lugeda pühalikult ette vanne. See oli väga tore, sest nüüd ma tean, et meie tulevases abielus on mul ainult õigused ja Raidol kohustused. Terve kodutee laulsime oma peo hümni ja ka sõbrannade mehed, lapsed said punased musid endale põskedele. Kuna teenisin päris hästi muffinite müügiga, siis saime lubada meile isegi väikese afterparty. Otsustasime oma meestele välja teha ja teine päev lõppes meie kodus mõnusa grilliõhtuga.

Terve see üritus oli nii ääretult tore, ma ei oska ära tänada oma andekaid sõbrannasid. Neil läks tegelikult asi väga keerukas ja nad pidid kõik ümber korraldama, sest selgus, et sellel päeval, mil nad plaanisid mu röövida, toimus mul viimane eksam. Nad tegutsesid lõpuks täitsa spontaanselt, sest paari päevaga pidid nad asjad ümber tegema ja teate, see spontaansus oli kõige vahvam ja näitas, et nad on nii vapustavad naised, et saavad kõigega hakkama. Nad on lihtsalt hullud – tüdrukud helistasid isegi mu õppejõule seoses eksamiga. Oleks nad siis veel saanud härra isikliku numbri, kus sa sellega. Naised pidid helistama tööle ja selleks asutuseks oli Justiitsminiseerium. Neid hirmutati ka, et kui jama ajate, siis ootavad trahvid, kuid neid ei heidutanud miski ja said õppejõuga jutule. See oli minu jaoks nii uskumatult naljakas ja tõesti, mul läks aega, et tajuda, et nad räägivad tõtt :D. Mu tüdrukud nägid ikka nii palju vaeva. Sõideti läbi peaaegu terve see vahemaa ja see kirjakestega seiklusmäng toimus minuteid enne, kui mina saabusin neid otsima. Kõik ülesanded olid vahvalt rulli keeratud ja luulevormis. Korter oli kaunistatud ja meie vinge buss ka. See buss oli õige kirss tordil – punane, üsna vana ja luuki pidime kümnekesi kinni lükkama, aga see oli just nii vahva. Bussil lehvis uhkelt ka meie tüdrukuteõhtu lipp. Kuna mul läks eksamil üsna kaua aega, siis ma kujutan ette, et nad olid täitsa kurnatud ootamisest, kuid üritasin pehmendada olukorda sellega, et ma olen õhtul kõigega nõus ja ka Põletajad MC lõbustasid neid. Tüdrukud said ekskursiooni nende klubihoones ja tsiklimehed isegi kaunistasid meie bussi ära!!! Tõelised eesti mehed, ei löö risti millegi ees ette. Ma lihtsalt olen sõnatu! See oli nii lahe õhtu ja ausalt, mul on maailma parimad sõbrannad!! Ja tänan ka mu kallist Raidokest, kes oli tüdrukutele suureks abiks! Peale selle, et kõigil oli vinge üritus, segunesid tüdrukud omavahel, sest kokku said tegelikult võõrad inimesed. Meil tekkis uus seltskond, mis lihtsalt klapib megahästi. Nüüd oleme koos pidanud maha jaanid ja jääb üle vaid pulmi oodata. Ma tänan teid, kallid sõbrannad selle toreda nädalavahetuse eest ja ma olen kindel, et see ei jäänud meile viimaseks!

AEnrintyabnoro 2018-10-10 02:39:32

Pression arterielle est comment robuste votre sang pousse contre les parois de vos arteres lorsque votre coeur sentiment pompe le sang. Arteres sont les tubes qui transportent prendre offre sang loin de votre coeur. Chaque age votre manque de sensibilite bat, il pompe le sang a tous egards vos arteres a la vacances de votre corps. https://www.cialispascherfr24.com/avis-sur-le-tadalafil/

AEnrintyabnoro 2018-09-25 06:26:04

Torsion bras de quelqu'un est comment robuste votre sang pousse contre les parois de vos arteres lorsque votre coeur sentiment pompe le sang. Arteres sont les tubes qui transportent prendre offre sang loin de votre coeur. Chaque temps votre manque de sensibilite bat, il pompe le sang par vos arteres a la prendre facilement de votre corps. https://www.cialispascherfr24.com/acheter-cialis-pfizer-spaghetti/

Adumirrisk 2018-09-05 05:37:36

Compression est comment calleux votre sang pousse contre les parois de vos arteres lorsque votre coeur essence pompe le sang. Arteres sont les tubes qui transportent perseverent b gerer offre sang loin de votre coeur. Chaque temps votre determination bat, il pompe le sang par de vos arteres a la prendre facilement de votre corps. https://www.cialispascherfr24.com/cialis-diarrhee/

Albertflabs 2018-06-24 10:44:10

The prostate gland is central to the part of a male's the reproductive system. It secretes fluids that help the transportation and activation of sperm. The men's prostate is situated just as you're watching rectum, below the bladder and all around the urethra. When there is prostate problem, it will always be really really irritating and inconvenient to the patient as his urinary product is directly affected. The common prostate health issues are prostate infection, enlarged prostate and prostate cancer. Prostate infection, also referred to as prostatitis, is the most common prostate-related condition in men younger than 55 years of age. Infections of the prostate gland are classified into four types - acute bacterial prostatitis, chronic bacterial prostatitis, chronic abacterial prostatitis and prosttodynia. Acute bacterial prostatitis may be the least common coming from all forms of prostate infection. It is due to bacteria perfectly located at the large intestines or urinary tract. Patients may go through fever, chills, body aches, back pains and urination problems. This condition is treated through the use of antibiotics or non-steroid anti-inflammatory drugs (NSAIDs) to help remedy the swelling. Chronic bacterial prostatitis is a condition associated with a particular defect within the gland along with the persistence presence of bacteria in the urinary tract. It can be caused by trauma towards the urinary tract or by infections received from other areas of the body. A patient may go through testicular pain, lower back pains and urination problems. Although it is uncommon, it can be treated by removal of the prostate defect accompanied by making use antibiotics and NSAIDs to deal with the redness. Non-bacterial prostatitis accounts for approximately 90% coming from all prostatitis cases; however, researchers have not yet to establish what causes these conditions. Some researchers think that chronic non-bacterial prostatitis occur as a consequence of unknown infectious agents while other feel that intensive exercise and high lifting may cause these infections. Maintaining a Healthy Prostate To prevent prostate diseases, a proper diet is important. These are some from the actions to maintain your prostate healthy. 1. Drink sufficient water. Proper hydration is necessary for overall health and this will also maintain your urinary track clean. 2. Some studies claim that several ejaculations per week will prevent cancer of prostate. 3. Eat steak sparingly. It has been shown that consuming more than four meals of beef per week will heighten the chance of prostate diseases and cancer. 4. Maintain a proper diet with cereals, vegetable and fruits to ensure sufficient intake of nutrients necessary for prostate health. The most important measure to look at to be sure a wholesome prostate is to select regular prostate health screening. If you are forty years of age and above, you need to select prostate examination at least annually.

AMevenefeDrego 2018-02-18 15:12:37

This condition is fairly restricted to the reproductive system and may have several causes such as a response to injury or abnormal blood circulation inside testicles. He is content, and also the opposite of our opinion old age has in store for us. https://www.cialissansordonnancefr24.com/qui-a-deja-acheter-du-cialis/

Areeriagof 2017-09-01 05:05:58

First things first, you have to set a set target date for when you may completely quit, including 2 or 3 weeks from now. Core maca through the supplier energetix is surely an herb that tests quite well for several males.


  Kirjuta enda muljeid tüdrukute õhtu kohta:
Nimi:
E-kiri:
Kood: codecheck
  (Palun korrake kontrollkood ülalasuvasse kasti)
Kommentaar:
 


Pruudi galerii

Vaata kõiki selle galerii pilte (6)
Kreetele meeldib kalal käia
Pisikene KreeteKui soovid alati saada e-maili, kui seda kodulehte muudetakse, siis palun sisesta siia oma e-mail!